MFM’de her yeni proje, tanımlanmış özel bir ihtiyaca yönelik gerçekleştirilen mühendislik tasarım faaliyetleriyle başlar. Olgunlaşan tasarımlar; analiz, prototip üretimi, test ve kalifikasyon aşamalarından geçerek üretime hazır hale gelirler.

Üretim fazı ve sonrası için ihtiyaca, konunun gizlilik seviyesine ve pazar analizine bağlı olarak, birkaç farklı senaryo sıklıkla ortaya çıkmaktadır: tek seferlik makine, ekipman veya tesis kurulumu, adetli seri üretim ve hazır ürün veya ürün ailesi oluşturma.

Zorlayıcı ihtiyaçlara yönelik mühendislik ve tasarım yapmak ve bu doğrultuda hem son kullanıcılar hem de diğer alt yüklenicilerle iş birlikleri kurmak, MFM’de her zaman önceliklerden biri olmuştur. Siz de böyle bir ihtiyaca, talebe veya öneriye sahipseniz, bizlerle iletişime geçmenizden memnuniyet duyarız.

Özel tasarım ve üretim faaliyetlerimiz, yıllar içinde birçok farklı sektöre yönelik gerçekleşmiş olmakla birlikte son yıllarda çoğunlukla savunma sanayine odaklanmış durumdadır. Mühendislik disiplinleri olarak da geniş bir yelpazede çalışılmakla beraber mekanik ve elektromekanik alt sistemler, enerjetik malzeme sistemleri, hassas test ekipmanları ve tesisleri ve benzeri öne çıkan birkaç alandan bahsetmek mümkündür.

Bugüne kadar tamamlanan projelerimizden bazı örnekleri inceleyebilir, detaylı bilgi isteği, talep ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Uygulamalar
Otomasyon Sistemleri
Maya Üretim Tesisi
Tıbbı Atık Bertaraf Tesisi
Savunma Sanayi Makine Ekipmanları
Paketleme Makineleri
Tornalama Makineleri
PVC Mikser
Dozajlama ve Tartım Sistemleri

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na göre hazırladığımız “KVKK aydınlatma ve rıza metni'ni kabul etmek için tıklayın.

KVKK Aydınlatma Metni
Mesaj
1
Destek
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?