MFM Mühendislik 2010 yılında, konusunda uzmanlaşmış personeli yeterli makine parkı ile ikitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Türkiye’de ve yurtdışında makine ve otomasyon sektöründe önemli projeler yapmaktadır. Savunma sanayi, gıda, otomotiv ve ilaç sektörleri başta olmak üzere farklı sektörlerde mühendislik çözümleri üretmektedir.

Kurulduğu günden bugüne sürekli büyüyen, gelişen ve kalite odaklı büyüme trendi gösteren firma; müşteri memnuniyeti odaklı anlayışıyla sektörün önemli çözüm merkezlerinden biri haline gelmiştir.

Uzman kadrosu ve teknik departmanı ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve arttırmak amacıyla ”Üst düzey kalite , Uygun maliyet, Zamana riayet ” prensiplerini ilke edinmiştir.

MFM Mühendislik çalışma ekibi olarak, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun üretim ve hizmeti sunarken aynı zamanda müşterilerimize sürdürülebilir kazanç sağlamak amacıyla kaliteyi birincil araç olarak benimsemiştir.

Vizyon

Teknolojide ulusal ve uluslararası alanda öncü, uzman kadrosuyla etkin ve hızlı çözümler sunabilen, sektörde referans model alınan bir firma olabilmek, en büyük vizyonumuzdur.

Misyon

En iyi çözümü en iyi hizmet ile sunmak en önemli misyonumuzdur. Yeniliklere açık bir şirket olarak, sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, sunduğumuz teknik çözümler ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na göre hazırladığımız “KVKK aydınlatma ve rıza metni'ni kabul etmek için tıklayın.

KVKK Aydınlatma Metni
Mesaj
1
Destek
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?